Flaška čtvrtá

09.05.2001 13:54

Zato že se k Vám flaška čtvrtá dostává se zpožděním, může hned několik faktorů.
Faktor první: zlepšuje se počasí, a tak místo uvažování u počítače se začíná konečně také chodit do přírody a zvelebovat venkovní kurt /nemyslím Kurta správce, ale kurt s malym K, totiž k/. Omotykované postavy rád vidím ze začouzeného okna hospůdky. Děvčatům s nářadím to totiž náramně sluší. To už věděl Tyrš.
Faktor druhý: ten, kdo něco znamená, rodí se v dubnu. Nevím, jak je to možné, ale je to tak. No a proto, když konečně člověk trochu vystřízliví z jedněch narozenin, už se rodí další. A uznejte, ono v kocovině něco smolit s počítačem je skutečně na pováženou. Těch kláves, ta barevná obražofka. Myš taky skáče po podložce jak zběsilá a jelikož není bezdrátová, bestie, zacuchává se v nejhorších okamžicích a co si budem nalhávat: ty prsty se klepou...
Faktor třetí: když už jsme u toho počítače, tak on ten software taky není co to bejvalo. Zlatej DOS! Wokna nedovíraj, ba co víc, padaj a mne tak hnětou.
A poslední faktor psí, který štěká a chce venčit zrovna ve chvíli, kdy mám zrovna inspiraci.
Prostě peklo!
PS: k těm oslavám, všímáte si zajímavé věci? Nejdůležitější na všech těch setkáním po letech a srazech a soustředění je jídlo, pití, jídlo, pití a pak bychom mohli zajít do místní hospody, jak chutná místní pivo. Nevadí, že není dopitej sud, víš ale jak může chutnat ten jejich ležák.

A to vše proto, aby se druhý den ráno řeklo: nemaj ho dobrý, to u nás v N.... je lepší!

—————

Zpět