Flaška první - leden

01.01.2001 13:50

První flaška padla celkem brzy. Na to, že si řikaj sportovci mladá pani, je to docela dost. Je pravda, že na volejbal není třeba moc věcí, jsou dokonce tací, kteří se nemusí ani převlíkat. Mají nadání od přírody a prostě jim stačí jen tak, bez rozvičování, vyběhnout od rozpitého piva na palubovku co znamená sport. Je fakt, že v letním období to není palubovka, ale tehelné pole, či jak si ten kurt nazývají. Ale k tomu se dostaneme až někdy v jarním zamyšlení.
Jenže vona ta flaška ani tak nepadla, jako spíš že je prázdná. To se jen tak mezi lidmi říká, že padla. Padnout ale může v případě sportovce leda hráč. A na palubovku se padá tvrdě, protože parkety jsou tvrdý, aby ty rány vydržely /taky doufám že se ve slově vydržely píše tvrdý i, když padaj tvrdý rány na vytvrzelý palubky/.
Takže ta flaška se vyprázdnila, aby zaplnila obsah sportovce. Já teda o sportu vím hodně. Například že jeden z hráčů volejbalu je pivot. A to vím naprosto přesně, většinou je to ten nejmladší a chodí vedle do Narpy ostatním se džbánkem pro pivo.
No a jak tak ten obsah zmizel a vpravil se do sportovců, tak padaj i všechny zábrany a dívky co jinak neřeknou sprosté slovo ani za pytel sraček mluví o svých přirozeních jako o�..jsou teda k zulíbání. Takhle je neznáme. Teď už jo, a jsou nám najednou blíž. A blíž. A když je flaška prázdná dají se s ní dělat všelijaké fígle. Akorát mi neleze do palice, kde berou ženský tolik částí oděvů. Ale teď už toho mám vážně dost - sundavám levou fusekli. Herdek nato, že je zima mi docházejí už i slipy. Heleďte, tak tady ta hra mne nebaví�
Bum bác letí do kouta. Tady je slušná hospoda a žádný štriptejz. Chlapci voblíkat! Dívky se stejně ještě nestačily obnažit a nezasvěcený by si mohl myslet, že je to tady jak v gay klubu a ne že se hraje flaška�

Chtělo by to další láhev a třeba nás něco napadne, to ale až na konci února.

—————

Zpět