Do 2. ročníku AVL Volley s novými dresy?

09.08.2009 22:22
Dobrý den,
předem se omlouvám za nevyžádanou poštu, ale věřím, že Vás tato nabídka jako zástupce volejbalového klubu může zaujmout.
Pokud uvažujete o výrobě nových dresů pro Váš klub na novou sezónu, je právě teď ta nejvhodnější doba.
Nabízím Vám možnost výroby dresů za nejnižší možné náklady - spolupráci přímo s výrobcem. To Vám kromě nízkých cen přinese také nejkratší dodací lhůty na trhu.
Ceny zakázkově vyrobených dresů, potištěných nejmodernější sublimační technologií začínají již od 340 Kč (cena bez DPH, dres bez rukávů). Za tuto cenu, která se většinou neliší od ceny sériově vyráběných dresů, můžete mít jakýkoliv vlastní design v jakékoliv barevné kombinaci. Cena zahrnuje také všechny případné nápisy, čísla, loga atd. V naší nabídce je také možnost volit dámské provedení střihu. Standardně nabízíme kdykoliv dotisk shodných dresů za stejné ceny, čímž si v budoucnu ušetříte nemálo problémů. Výběr vhodných materiálů připravujeme ve spolupráci se zástupci renomovaných klubů, aby byla zaručena profesionální kvalita všech našich produktů. Samozřejmě jsme také připraveni vyjít vstříc jakýmkoliv Vašim specifickým požadavkům.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Firma Bison Sportswear patří k největším výrobcům a dodavatelům sportovního oblečení u nás i v Evropě. S dlouholetými zkušenostmi v oboru je zárukou kvality nabízených produktů vyráběných výhradně v České republice.
Na naší internetové adrese www.bison.cz najdete široký výběr sportovního oblečení, můžete si zde také on-line připravit vlastní návrh dresů.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Více informací naleznete v přiložených cenících.

Jestliže už tedy hodláte investovat do nových dresů, jednejte přímo s výrobcem, který je navíc připraven poskytnout Vám v rámci své spolupráce s kluby nadstandardní podmínky.
V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat, rád připravím nabídku spolupráce přímo pro Váš klub.
 
S pozdravem

Miloslav Bělohoubek

Bison Sportswear
Dědina 447, 683 54 Otnice
Czech Republic
www.bison.cz

Tel/Fax: + 420 548 212 928
Mobil: + 420 775 102 144
E-mail: team-servis@bison.cz
Skype: belohoubek.milos
ICQ: 277-670-475

—————

Zpět